داستان فرزندان آنجلینا جولی همسر و فرزند

داستان: فرزندان آنجلینا جولی همسر و فرزند آنجلینا جولی دوران کودکی لس آنجلس فرودگاه لس آنجلس مسافرت بازیگر اتیوپی فرزندان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات آقای زمانی! استقلال با مصاحبه‌های شما نیازی به رقیب ندارد

عضو هیات مدیره استقلال گفته اگر رای سوپر جام برنگردد، طرحی می‌دهد که تیم از لیگ‌برتر کناره‌گیری کند. 

آقای زمانی! استقلال با مصاحبه‌های شما نیازی به رقیب ندارد

آقای زمانی! استقلال با مصاحبه های شما نیازی به رقیب ندارد

عبارات مهم : استقلال

عضو هیات مدیره استقلال گفته اگر رای سوپر جام برنگردد، طرحی می دهد که تیم از لیگ برتر کناره گیری کند.

به گزارش خبرآنلاین؛ حسن زمانی عضو هیات مدیره کلوب استقلال در آستانه نخستین بازی این تیم، حرف هایی به زبان آورده که تنها می توان با کلمه «عجیب» آن را توصیف کرد. همه می دانند استقلال پیش از بازی پیکان به آمادگی صد در صد نرسیده هست. وظیفه یکسری بازیکنان از جمله تیام و جپاروف و روزبه چشمی مشخص نیست. وریا غفوری مصدوم است و… همانگونه که شفر گفت بازیکنان هنوز از یکسری مسایل ناراحت هستند. حتی جلسه فتحی سرپرست کلوب با بازیکنان هم نتوانست سگرمه های درهم ارزش را باز کند.

در این شرایط استقلال نیاز به آرامش دارد. نیاز به آن دارد که از حواشی به دور باشد و حداقل بتواند تمرکز کند و به زمین برود ولی یکی مثل زمانی حرف هایی می زند که همچنان ثابت می کند استقلال نیازی به رقیب ندارد! زمانی در تصویر العمل به رای کمیته انضباطی گفته اگر استنیاف رای را برنگرداند، این عنوان را مطرح می کند که استقلال از لیگ و جام حذفی کناره گیری کند! آنها که دو روز در فوتبال بوده اند می دانند چنین مسایلی چقدر می تواند روی کار بازیکنان اثربگذارد ولی زمانی با وجود حضور چندساله در هیات مدیره استقلال، همچنان از این چیزها خبر ندارد!

آقای زمانی! استقلال با مصاحبه‌های شما نیازی به رقیب ندارد

واژه های کلیدی: استقلال | استقلال | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz