داستان فرزندان آنجلینا جولی همسر و فرزند

داستان: فرزندان آنجلینا جولی همسر و فرزند آنجلینا جولی دوران کودکی لس آنجلس فرودگاه لس آنجلس مسافرت بازیگر اتیوپی فرزندان

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی احساس کنیم اروپایی‌ها به دنبال اتلاف وقت هستند، مذاکرات را ادامه نمی‌دهیم / عراقچی

معاون سیاسی وزارت امور خارجه گفت: اگر احساس کنیم که مذاکرات به سمت فرسایشی شدن می‌رود یا وقت تلف کردن هست، طبیعتا به مذاکرات ادامه نخواهیم داد.

احساس کنیم اروپایی‌ها به دنبال اتلاف وقت هستند، مذاکرات را ادامه نمی‌دهیم / عراقچی

عراقچی: احساس کنیم اروپایی ها به دنبال اتلاف وقت هستند، مذاکرات را ادامه نمی دهیم

عبارات مهم : احساس

معاون سیاسی وزارت امور خارجه گفت: اگر احساس کنیم که مذاکرات به سمت فرسایشی شدن می رود یا وقت تلف کردن هست، طبیعتا به مذاکرات ادامه نخواهیم داد.

به گزارش فارس، سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزارت امور خارجه در حاشیه جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی مجلس با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به مذاکره با اعضای حاضر در برجام، اظهار داشت: از کشورهای اروپایی خواسته شد تا نسبت به تامین خواسته های کشور عزیزمان ایران در برجام، بدون حضور آمریکا اقدام کنند و پیشنهادات، راهکارها و راه حل های عملیاتی خود را به همراه تضمین های مربوطه به کشور عزیزمان ایران ارائه کنند تا بتوانیم تصمیم بگیریم.

احساس کنیم اروپایی‌ها به دنبال اتلاف وقت هستند، مذاکرات را ادامه نمی‌دهیم / عراقچی

معاون سیاسی وزارت امور خارجه بیان کرد: جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران هنوز تصمیم نگرفته که آیا در برجام باقی می ماند یا خیر و تصمیم گیری در این زمینه منوط به مذاکرات چند هفته آینده است که با اعضای حاضر برجام خواهیم داشت.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا وزارت کشور اقدامی جهت جلوگیری از فرسایشی شدن مذاکرات خواهد داشت، افزود: مسلما وزارت خارجه منافع ملت کشور عزیزمان ایران را در نظر می گیرد و اگر احساس کنیم که مذاکرات به سمت فرسایشی شدن می رود یا وقت تلف کردن هست، طبیعتا به مذاکرات ادامه نخواهیم داد.

معاون سیاسی وزارت امور خارجه گفت: اگر احساس کنیم که مذاکرات به سمت فرسایشی شدن می‌رود یا وقت تلف کردن هست، طبیعتا به مذاکرات ادامه نخواهیم داد.

عراقچی ادامه داد: تا زمانی که احساس کنیم مذاکرات در مسیر مناسبی حرکت می کند و محدوده زمانی کشور عزیزمان ایران را رعایت می کنند، به مذاکرات ادامه می دهیم.

معاون وزیر امورخارجه در پاسخ به این پرسش که آیا عدم الحاق کشور عزیزمان ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم و FATF منجر به اتمام برجام می شود یا خیر، گفت: این مباحث هیچ ربطی به یکدیگر ندارند.

واژه های کلیدی: احساس | ایران | عراقچی | مذاکرات | وزارت کشور | وزارت خارجه | وزیر امورخارجه | سید عباس عراقچی | وزارت امور خارجه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz