داستان فرزندان آنجلینا جولی همسر و فرزند

داستان: فرزندان آنجلینا جولی همسر و فرزند آنجلینا جولی دوران کودکی لس آنجلس فرودگاه لس آنجلس مسافرت بازیگر اتیوپی فرزندان

گت بلاگز اخبار بین الملل تحریم‌های تازه آمریکا علیه کره‌شمالی

دولت آمریکا در جهت استمرار فشارهای اقتصادی علیه کره شمالی در ارتباط با برنامه‌های هسته‌ای و موشکی این کشور، از تحریم‌های تازه علیه پیونگ یانگ از جمله علیه هشت ب

تحریم‌های تازه آمریکا علیه کره‌شمالی

تحریم های تازه آمریکا علیه کره شمالی

عبارات مهم : آمریکا

دولت آمریکا در جهت استمرار فشارهای اقتصادی علیه کره شمالی در ارتباط با برنامه های هسته ای و موشکی این کشور، از تحریم های تازه علیه پیونگ یانگ از جمله علیه هشت بانک و ۲۶ فرد خبر داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فرانسه، براساس اعلام وزارت خزانه داری آمریکا همه این افرادی که جدیدا تحریم شدند مرتبط با شبکه های مالی کره شمالی بوده و آنها به نمایندگی از بانک های کره شمالی فعالیت هایی را در چین، روسیه، لیبی و امارات انجام می دادند.

تحریم‌های تازه آمریکا علیه کره‌شمالی

استیو منوچن، وزیر خزانه داری آمریکا در بیانیه ای گفت: ما در این تحریم ها بانک های کره شمالی و تسهیل گران مالی که به نمایندگی از بانک های کره شمالی در سراسر دنیا فعال هستند را نشانه قرار می دهیم.

وی افزود: این کارها هرچه زیاد روش ما جهت انزوای کامل کره شمالی و دستیابی به اهداف کلی تر ایجاد صلح و خلع سلاح هسته ای در شبه جزیره کره را به پیش می برد.

دولت آمریکا در جهت استمرار فشارهای اقتصادی علیه کره شمالی در ارتباط با برنامه‌های هسته‌ای و موشکی این کشور، از تحریم‌های تازه علیه پیونگ یانگ از جمله علیه هشت ب

وزارت خزانه داری آمریکا در فهرست خود اسامی این هشت بانک را ذکر کرده که عبارتند از بانک توسعه کشاورزی، بانک اعتباری چیل، گروه بانکداری هانا، بانک توسعه صنعتی بین المللی، بانک یکسان جین میونگ، بانک یکسان جین سونگ، بانک بازرگانی کریو و بانک بازرگانی ریو گیونگ.

این مجازات های اقتصادی در حالی انجام شدند که دونالد ترامپ، مدیر جمهور آمریکا هشدار داد اگر آمریکا علیه کره شمالی دست به اقدامی نظامی بزند ویرانگر خواهد بود.

ترامپ در یک کنفرانس خبری یکسان با نخست وزیر اسپانیا گفت: به این می گویند گزینه نظامی. اگر مجبور به دست زدن به آن شویم این کار را خواهیم کرد. با این حال ترامپ گفت ترجیح می دهد این گزینه را گزینش نکند ولی اگر چنین انتخابی کند واشنگتن کاملا جهت آن آمادگی دارد.

واژه های کلیدی: آمریکا | تحریم ها | بازرگانی | کره شمالی | دونالد ترامپ | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz