داستان فرزندان آنجلینا جولی همسر و فرزند

داستان: فرزندان آنجلینا جولی همسر و فرزند آنجلینا جولی دوران کودکی لس آنجلس فرودگاه لس آنجلس مسافرت بازیگر اتیوپی فرزندان

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی اسکناس بزودی از بین بردن می‌شود؟

در آینده ای دور اسکناس از بین بردن خواهد شد و این ارزهای مجازی است که در نقل وانتقال ها به کار خواهد آمد. 

اسکناس بزودی از بین بردن می‌شود؟

اسکناس بزودی از بین بردن می شود؟

عبارات مهم : قانون

در آینده ای دور اسکناس از بین بردن خواهد شد و این ارزهای مجازی است که در نقل وانتقال ها به کار خواهد آمد.

به گزارش تسنیم، سیدحسین سلیمی نائب رییس کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق پایتخت کشور عزیزمان ایران در یادداشتی نوشت: “بلاک چین و ارزهای مجازی هنوز به عنوان پول در کشورهای متفاوت دنیا به رسمیت آشنا نشده اند. در بخش شخصی با دعوت از کارشناسان بین المللی در مورد ارزهای مجازی بررسی های انجام شده است است که نشان می دهد تنها یک کشور در تلاش جهت شناسایی ارزهای مجازی به عنوان پول است و 99 درصد کشورهای دنیا هنوز بیت کوین و دیگر ارزهای مجازی را به عنوان پول به رسمیت نمی شناسند و سیستم بلاک چین را نمی پذیرند.

یک علت مشخص جهت عدم شناسایی ارزهای مجازی به عنوان پول مغایرت رواج استفاده از آن ها در جامعه جهانی با قانون پولشویی هست. براساس قانون پولشویی نقل و انتقال وجوه متفاوت ثبت می شود تا بستر ایجاد فساد کم کردن پیدا کند و پولی جهت معاملات مشکوک از جمله مواد مخدر یا حمایت از تروریسم جا به جا نشود ولی استفاده از ارزهای مجازی جهت خرید کالا و خدمات در کشورهای متفاوت نقض این قانون است.

اسکناس بزودی از بین بردن می‌شود؟

بیشتر کشورها به همین علت با رواج ارزهای مجازی مخالفت کردند و بانک مرکزی کشور عزیزمان ایران هم این ارزها را به رسمیت نمی شناسد. به تازگی خبری در ارتباط با طرح به رسمیت شناختن ارز مجازی به عنوان پول در نروژ مطرح شده است است و شاید نروژ به عنوان نخستین کشور دنیا این ارز را به عنوان یک واحدپولی به رسمیت بشناسد. در دیگر کشورهای اروپا و ایالات متحده آمریکا ارز مجازی به رسمیت آشنا نشده است هرچند آینده نگری ها می گوید که در آینده ای دور اسکناس از بین بردن خواهد شد و این ارزهای مجازی است که در نقل وانتقال ها به کار خواهد آمد.

در واقع در آینده دیگر اسکناسی در جیب ندارید که آن را لمس کنید بلکه در یک دفتر مجازی ارزهایی دارید که می توانید با آن کالا و خدمات بخرید یا آن را به هر جای دیگر دنیا که خواستید انتقال یافته کنید. در آینده نزدیک ولی به نظر نمی رسد کشورها در ارتباط با به رسمیت شناختن پول مجازی به توافق همگانی برسند آیا که باید از نظر قانونی هم در این باره به اوضاع جدیدی رسید.”

در آینده ای دور اسکناس از بین بردن خواهد شد و این ارزهای مجازی است که در نقل وانتقال ها به کار خواهد آمد. 

واژه های کلیدی: قانون | اسکناس | قانونی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz