داستان فرزندان آنجلینا جولی همسر و فرزند

داستان: فرزندان آنجلینا جولی همسر و فرزند آنجلینا جولی دوران کودکی لس آنجلس فرودگاه لس آنجلس مسافرت بازیگر اتیوپی فرزندان

گت بلاگز اخبار اجتماعی مردم به تماس‌ها جهت فروش سیم کارت‌های رند جواب ندهند / وزیر ارتباطات

اگر چنین تماس‌هایی با مردم صورت می‌گیرد آن را از طرف نظام بازاریابی شخصی بدانند آیا که از طرف اپراتورها تایید نمی‌شود. 

مردم به تماس‌ها جهت فروش سیم کارت‌های رند جواب ندهند / وزیر ارتباطات

وزیر ارتباطات: مردم به تماس ها جهت فروش سیم کارت های رند جواب ندهند

عبارات مهم : شماره

اگر چنین تماس هایی با مردم صورت می گیرد آن را از طرف نظام بازاریابی شخصی بدانند آیا که از طرف اپراتورها تایید نمی شود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: از طرف اپراتورهای تلفن های همراه جهت فروش سیم کارت های رند و شماره مشابه با مردم تماس گرفته نمی شود.

مردم به تماس‌ها جهت فروش سیم کارت‌های رند جواب ندهند / وزیر ارتباطات

به گزارش ایسنا، آذری جهرمی ظهر امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران راجع به برنامه وزارتخانه متبوعش جهت مقابله با دلال بازی بعضی اپراتورها که جهت فروش شماره های رند با مشترکین تماس می گیرند، اظهار کرد: اولا اصلاح کنم که این تماس ها از طرف اپراتورها نیست، ثانیا به مردم عزیزمان توصیه می کنم که این تماس ها را جواب ندهند. اگر چنین تماس هایی با مردم صورت می گیرد آن را از طرف نظام بازاریابی شخصی بدانند آیا که از طرف اپراتورها تایید نمی شود.

وی ادامه داد: اگر مشترکین شماره خاصی دارند و می خواهند آن شماره را در اپراتور دیگری داشته باشند، روی سایت های اپراتورها قرار داده شده است و می توانند از این طریق جهت خرید با قیمت مصوب اقدام کنند. این بازاریاب ها از علاقه مردم استفاده می کنند و تماس می گیرند که به عنوان نمونه ما از فلان اپراتور هستیم و بعد هم سیم کارتی را با قیمت بالاتر به مشترکین می فروشند حتی در مواردی سیم کارتی که ارسال شده، با شماره مورد نظر همخوانی نداشته هست. این مساله نیاز به هوشیاری و اطلاع رسانی دارد البته ما بررسی کرده ایم که اپراتورها چنین کاری را نمی کنند و افرادی در بازار این کار را انجام می دهند که البته مکانیزمی وجود ندارد که بتوانیم در بازار آنها را دنبال کنیم. البته من جهت پیگیری این عنوان با اپراتورها صحبت می کنم تا این شیوه را تسهیل کنند تا مردم بتوانند از طریق اپراتورها این کار را انجام دهند تا این فاصله بین نیاز مردم و خدمات اپراتورها پر شود.

اگر چنین تماس‌هایی با مردم صورت می‌گیرد آن را از طرف نظام بازاریابی شخصی بدانند آیا که از طرف اپراتورها تایید نمی‌شود. 

آذری جهرمی در پاسخ به این پرسش که آیا مردم می توانند شماره هایی که با آنها تماس گرفته اند را در اختیار وزارت ارتباطات قرار دهند تا این دلال ها راحت تر شناسایی شوند، گفت: طبیعتا این ها کار وزارت ارتباطات نیست، ولی اگر مواردی از این دست وجود داشت، مردم می توانند به 195 اطلاع دهند و ما به اپراتورها این اتفاق را اطلاع رسانی می کنیم تا اگر در شبکه توزیع اپراتورها باشند، با آنها برخورد صورت گیرد.

وی همچنین راجع به طرح کم کردن تعرفه اینترنت مراکز علمی و دانشگاهی، بیان کرد: دانشگاه ویترین فناوری اطلاعات و هر نوع سرویسی در کشورهای متفاوت هست. دانشگاه های متعدد با پراکندگی های متفاوت در سطح کشور وجود دارند و چون استقلال دارند و خودشان مامور هستند تا خدمات فناوری را در سطح دانشگاه جهت دانشجویان و اساتید فراهم کنند، این کار با سلیقه های متفاوت پیاده شده است و مطلوبیت ندارد.

وزیر ارتباطات ادامه داد: در جلسه ای که دیروز با روسای دانشگاه ها داشتیم، مرور کردیم که این سرویس های فناوری اطلاعات جهت مجموعه ای که استفاده علمی دارد با یک استاندارد و شرایط واحدی به آخر برسد و سلیقه ها را کم کنند و ما هم کمک کنیم. کمک های ما در دو قالب دیده شد، یکی ارائه سرویس به دانشگاه ها از طریق شبکه علمی که مسئول آن شرکت پژوهش های صنعتی است که زیر نظر وزارت علوم است و ما در وزارت ارتباطات به آن پروانه دادیم.

مردم به تماس‌ها جهت فروش سیم کارت‌های رند جواب ندهند / وزیر ارتباطات

وی افزود: سرویس دومی که فراهم کردیم این بود که جهت اینکه دانشگاه ها را تشویق کنیم تا از این فضا استفاده کنند، به آنها در این حوزه 50 درصد تخفیف دادیم و این مساله از همین امروز عملیاتی است و اگر دانشگاه ها از طریق شبکه علمی متصل شوند می توانند از این تخفیف بهره مند شوند. دیشب هم در جلسه شورای مسئولین وزارت ارتباطات بنا شد مخابرات های کشور عزیزمان ایران در سراسر استان ها، شرکت ارتباطات زیرساخت و شرکت فناوری مسئولی را در مجموعه خودشان جهت عنوان شبکه علمی داشته باشند تا اتصال و ارتباطات دانشگاه ها را تسهیل کند.

آذری جهرمی در پاسخ به این پرسش که آیا این تسهیلات جهت رسانه ها هم می تواند باشد یا خیر؟ خاطر نشان کرد: اگر وزارت ارشاد جهت خبرگزاری ها و رسانه ها این مساله را پیگیری کند و مکانیزمی جهت این عنوان پیاده سازی شود و پیشنهادی جهت آن وجود داشته باشد، می توان روی آن فکر کرد.

اگر چنین تماس‌هایی با مردم صورت می‌گیرد آن را از طرف نظام بازاریابی شخصی بدانند آیا که از طرف اپراتورها تایید نمی‌شود. 

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ سوالی راجع به برطرف فیلترینگ شبکۀ اجتماعی فیس بوک و توئیتر، گفت: اجازه دهید این مساله به نتیجه برسد بعد اعلام نظر کنیم.

واژه های کلیدی: شماره | فناوری | دانشگاه | اطلاعات | دانشگاه | وزارت علوم | وزیر ارتباطات | اپراتورهای تلفن

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz